Nasza firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem po zmarłych. Wielogodzinne przebywanie zwłok w pomieszczeniu domowym może być bardzo szkodliwe dla ludzkiego zdrowia. Związane jest to m.in. z wydzielaniem szkodliwych substancji oraz zapachów. W związku z tym należy zająć się profesjonalnym sprzątaniem, tak aby zadbać o zdrowie domowników, którzy będą zamieszkiwać w takim lokalu przez następne lata. Zajmiemy się tym solidnie, rzetelnie, a ponadto jesteśmy w stanie zaoferować bogate doświadczenie i fachową wiedzę. Nasze usługi nie są drogie, za to są wykonywane precyzyjnie, na odpowiednio wysokim poziomie. Sprzątamy różnorodne pomieszczenia, zależnie od tego, gdzie przebywało ciało zmarłego. Wydzielane substancje są szkodliwe dla ludzi, co może być szczególnie niebezpieczne dla osób starszych, alergików, astmatyków czy też dzieci.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych - od A do Z

Oferujemy kompleksowe sprzątanie od A do Z. Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, jednak jesteśmy w stanie dojechać do naszych klientów i zadbać o ich komfort oraz dobre samopoczucie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy posiadają odpowiednie umiejętności i kompetencje, aby zajmować się sprzątaniem po zmarłych. Dla niektórych przeprowadzanie takich czynności jest niemożliwe do wykonania, z uwagi na bliską więź z osobą zmarłą. Nasze usługi dążą do tego, aby rodzina zmarłego mogła dalej mieszkać w tym mieszkaniu, w którym przez dłuższy czas znajdowały się zwłoki. Jest to jak najbardziej możliwe, wystarczy dać nam działać i zdecydować się na skorzystanie z fachowych usług, które świadczymy dla naszych zaufanych klientów. Do realizowania tego typu usług wykorzystujemy nowoczesne i silne środki chemiczne, do których mamy stały dostęp. Znamy temat od podszewki i doskonale wiemy, z których środków skorzystać w danej sytuacji. Szybko analizujemy sytuację i podejmujemy właściwe działania, aby usługa nie przeciągnęła się w czasie.

Środki chemiczne, którymi się posługujemy posiadają niezbędne atesty, dlatego są bezpieczne dla ludzi i nie stwarzają żadnego zagrożenia. Co najważniejsze pomagają na szybkie posprzątanie wybranych pomieszczeń, tak aby w powietrzu nie unosił się nieprzyjemny zapach czy też nie znalazły się tam jakieś szkodliwe substancje, które mogłyby zagrozić przede wszystkim górnym drogom oddechowym.

Przeprowadzenie fachowej dezynfekcji pomieszczenia

Przeprowadzamy fachową dezynfekcję rozmaitych pomieszczeń, tak aby usunąć z nich wszelkie:

  • drobnoustroje,
  • bakterie,
  • wirusy,
  • grzyby,
  • mikroorganizmy.

Takie działania są bardzo ważne, jeśli chodzi o profesjonalne sprzątanie po zmarłych. Tym samym dane pomieszczenie w krótkim czasie zostanie przygotowane do dalszego zamieszkiwania, a rodzina zmarłego nie będzie musiała szukać dla siebie nowej nieruchomości, w której chciałaby zamieszkać. Będzie to całkowicie zbędne. Bazujemy na nowoczesnych metodach dezynfekcji pomieszczeń. Fachowo doradzamy oraz proponujemy takie rozwiązania, które okażą się nie tylko efektywne, ale też bardzo skuteczne. Jedną z najchętniej wykorzystywanych metod jest ozonowanie, w czasie którego możemy uzyskać bardzo wysokie stężenie ozonu. Tym samym wszelkie drobnoustroje są niwelowane i nie zagrażają ludzkiemu zdrowiu. Po śmierci bliskiej osoby takie działanie jest konieczne.

Ozonowanie ma na celu odkażenie pomieszczenia. Nie trwa długo, za to wykonywane jest niezwykle precyzyjnie. Terenem naszego działania jest Wrocław, ale działamy również w pobliskich miejscowościach. Ozonowanie skutecznie poradzi sobie nie tylko z grzybami i wirusami, ale też z zarodnikami i roztoczami. To usługa, która spełni oczekiwania bardzo wymagających osób. Ta metoda dezynfekcji pomieszczeń pozwoli na sprawne pozbycie się przykrego zapachu z wybranych pomieszczeń. Jeśli komuś będzie zależało na fachowym sprzątaniu po zmarłych, warto zaufać profesjonalistom i powierzyć nam takie usługi, a z pewnością nikogo nie zawiedziemy. Z pomocą ozonowania będziemy w stanie pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji oraz groźnych alergenów.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Każdemu naszemu klientowi zapewniamy jak najbardziej indywidualne podejście. Wiemy, że charakter prowadzonych przez nas usług jest dość specyficzny, ale jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i zajmiemy się tym z najwyższą starannością, nie bagatelizując sprawy i nie narażając czyichś uczuć na szwank. Po wykonaniu zadania pomieszczenie zostanie doprowadzone do stanu używalności i nie będzie żadnych przeciwwskazań, aby na nowo w nim zamieszkać, jeśli rodzina lub bliscy zmarłego wyrażą taką wolę. Wystarczy umówić się z nami na spotkanie lub zlecić zadanie telefonicznie, a my pojawimy się na miejscu i wraz z nowoczesnym sprzętem oraz sprawdzonymi technikami dezynfekcyjnymi poradzimy sobie z każdym problemem. Korzystamy jedynie z uznanych i specjalistycznych środków chemicznych, nie kupujemy produktów niewiadomego pochodzenia, które okazują się nieskuteczne.

Sprzątamy po zmarłych nie tylko w mieszkaniach, ale również w garażach, piwnicach, na strychach, czy poddaszach

Działamy wszędzie tam, gdzie zajdzie taka konieczność, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta i wszystkich najważniejszych norm bezpieczeństwa. Jak widać zdecydowanie się na nasze usługi okaże się dobrym wyborem, ponieważ jesteśmy specjalistami i dobrze wiemy, jakie kroki mamy wykonywać, aby sprzątanie zakończyć w możliwie najkrótszym czasie. Do rozkładu ciała dochodzi w różnorodnych pomieszczeniach, a sama usługa sprzątania jest bardzo skomplikowana, dlatego lepiej nie zajmować się tym samodzielnie, jeśli nigdy wcześniej nie wykonywało się takich czynności i nie ma się dostępu do specjalistycznych środków chemicznych. Będziemy w stanie pomóc każdej osobie w potrzebie, działamy w specjalnych kombinezonach i maskach, dzięki czemu nie stwarzamy żadnego zagrożenia dla siebie oraz dla osób wokół nas. Często sprzątanie po zmarłych związane jest z wywozem niektórych mebli i zdemontowaniem elementów stałych. W takich usługach również pomożemy naszym klientom.