Szczury i myszy to stworzenia, które mogą przenosić choroby i stanowić zagrożenie dla ludzi. Co więcej, mogą doprowadzić do szkód poprzez zanieczyszczenie składowanej żywności lub surowców. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet do uszkodzeń instalacji elektrycznych, ponieważ zwierzęta te bardzo często przegryzają różnego rodzaju przewody. Co więcej, dewastacji mogą ulec również wszelkie konstrukcje drewniane. Gryzonie są źródłem wielu kosztownych zniszczeń. Wobec tego nasuwa się pytanie: jak je zwalczyć? Odpowiedzią jest kompleksowa deratyzacja, którą nasza firma przeprowadza we Wrocławiu i okolicach.

Usługi deratyzacji domów, mieszkań i firm na terenie Wrocławia

Świadczymy profesjonalne usługi unieszkodliwiania szczurów i myszy. Zajmujemy się ich usuwaniem z domów, mieszkań czy firm. Wykonujemy deratyzację, wykorzystując sprawdzone metody zwalczania szkodników. Skuteczność naszych działań potwierdza wielu zadowolonych klientów. Używamy specjalnych narzędzi służących do błyskawicznej likwidacji gryzoni. Plan przeprowadzenia odszczurzania zawsze tworzymy po określeniu skali problemu. W tym przypadku istotne są:

 • liczebność niechcianych zwierząt;
 • ich gatunek;
 • konkretne miejsce bytowania.

Wówczas możliwe jest wykonanie skutecznej deratyzacji, dobierając odpowiednie metody działania. Takie postępowanie jest najszybsze i najbardziej efektywne. Zwykle nasza usługa oraz dostosowanie się do profilaktycznych rad, których udzielamy, pozwala pozbyć się problemu na dobre.

Usuń szkodniki ze swojego domu

Dla wielu osób obecność myszy w przestrzeni domowej może okazać się bardzo szokująca. To szczególnie nieprzyjemne doświadczenie dla ludzi cierpiących na rodentofobię. Reagują oni panicznym lękiem na wszelkiego rodzaju gryzonie. Naszą ofertę deratyzacji kierujemy do wszystkich osób mających problem ze szkodnikami. Nasze rozwiązania są niezwykle skuteczne i pozwolą Ci odetchnąć z ulgą. Gwarantujemy Ci stuprocentową satysfakcję z wykonanej usługi.

Szczury to zwierzęta przenoszące wiele chorób zakaźnych. Dlatego jeśli zauważysz jakiegoś u siebie w domu, natychmiast zareaguj i wezwij profesjonalną firmę, która w kompleksowy sposób zajmie się deratyzacją.

Deratyzacja Wrocław

Szkodliwe gryzonie w firmie? Rozwiążemy ten problem!

Jesteś przedsiębiorcą i masz własny sklep, restaurację, biuro, zakład produkcyjny, magazyn lub inny lokal we Wrocławiu? Nasza firma świadczy również usługi B2B! Szkodniki mogą zniszczyć Twoje meble, pogryźć przewody w instalacji czy zanieczyścić towar. To wiąże się z bardzo dużymi stratami finansowymi. Nie pozwól na to i sprawdź naszą ofertę. Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży i pozwól nam rozwiązać problem gryzoni w Twojej firmie za pomocą kompleksowo przeprowadzonej deratyzacji.

Dlaczego należy wykonywać deratyzację?

Szczury i myszy są niezwykle odporne na niekorzystne warunki i zdolne do szybkiego namnażania się. Bez podjęcia odpowiednich działań z pewnością mogłyby w krótkim czasie opanować cały dom lub siedzibę Twojego przedsiębiorstwa. Z tego względu dobrze postawić na sprawdzoną firmę zajmującą się eliminacją niechcianych szkodników. Wszelkie działania wchodzące w skład procesu deratyzacji wykonujemy z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Gryzonie w Twoim domu mogą być powodem bardzo nieprzyjemnego odoru. Specyficzna woń pochodzi od ich odchodów oraz rozkładających się mysich lub szczurzych zwłok. Często zdarza się, że zwierzę umarło w jakimś ciężko dostępnym zakamarku. Wówczas trudno określić, skąd dobiega okropny zapach. W takich sytuacjach warto zgłosić się po pomoc do doświadczonej firmy, która szybko przyjedzie na miejsce, wskaże źródło i, co najważniejsze, odpowiednio przeprowadzi kompleksową deratyzację. Bardzo przydatna może okazać się dodatkowa usługa, również obecna w naszej szerokiej ofercie. Mowa tu o ozonowaniu pomieszczenia. Dezynfekcja pomoże oczyścić powietrze oraz pomóc w pozbyciu się wirusów pochodzących od tych zwierząt.

W wielu przypadkach szczury mogą spowodować problemy z rurami. Poprzez długotrwałe „podgryzanie” instalacji hydraulicznych często dochodzi do awarii powodujących zalanie i konieczność wymiany drogich elementów. W skrajnych przypadkach potrzebny jest remont mieszkania. Nierzadko szkodniki uszkadzają instalacje elektryczne, co doprowadza do zwarć oraz odcięcia prądu. Deratyzacja jest usługą, która uratuje Cię przed stratami finansowymi i pozwoli cieszyć się życiem wolnym od gryzoni.

Choroby przenoszone przez szczury i gryzonie

Mocz i kał szczurów oraz myszy zawierają niebezpieczne związki chorobotwórcze. Dobrze przeprowadzony proces deratyzacji może skutecznie zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusów w powietrzu. Chcemy zapewniać naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, dlatego też dbamy o to, by odszczurzanie było wykonane jak najlepiej. Po jego skończeniu dokładnie sprzątamy cały obszar działań i pozbywamy się martwych zwierząt i ich odchodów.

Szkodniki mogą przenosić wiele chorób, takich jak:

 • tyfus plamisty – wywoływany przez pchły obecne na sierści szczurów. Wywołuje wysoką gorączkę, wysypkę oraz znacząco osłabia organizm. Jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ brak odpowiedniego leczenia może skutkować nawet śmiercią;
 • wirusowa gorączka krwotoczna – można się nią zarazić drogą wziewną. Patogeny odpowiedzialne za występowanie objawów są obecne w odchodach, moczu oraz ślinie gryzoni. W skrajnych przypadkach powoduje znaczne osłabienie odporności, niewydolność nerek, a nawet zgon;
 • szczurza gorączka – infekcja następuje poprzez kontakt z bakterią występującą w układzie oddechowym szczura. Zakażenie następuje w trakcie ugryzienia lub po zjedzeniu zainfekowanej żywności. Objawem jest wysoka gorączka oraz grudkowa wysypka na ciele;
 • histoplazmoza – zakażeniu ulega się za sprawą oddychania skażonym powietrzem. Choroba wywoływana jest przez grzyby obecne w szczurzych odchodach. Patogen wywołuje suchy kaszel, podwyższoną temperaturę i ból w klatce piersiowej;
 • włośnica – wywołuje ją pasożyt Trichinella. Larwy włosienia obecne w fekaliach szkodników mogą dostać się do pożywienia i wywołać objawy, takie jak bóle głowy, silne osłabienie, bóle mięśniowe i wiele innych.

Aby uniknąć nieprzyjemnych skutków zakażenia jednym z drobnoustrojów przenoszonych przez gryzonie, warto zaufać doświadczonej firmie, która pozbędzie się problemu raz na zawsze. Jeśli zauważyłeś mysie odchody lub samego osobnika poruszającego się po Twoim lokum, dobrze jest wezwać pomoc najszybciej jak to możliwe. Deratyzacja przeprowadzona przez specjalistów z Wrocławia to najskuteczniejsze rozwiązanie.

Deratyzacja Wrocław - zaufaj profesjonalistom przy obowiązkowym pozbyciu się gryzoni

Szczury i myszy to szkodniki, które stanowią poważne niebezpieczeństwo dla zdrowia publicznego. Z tego powodu zostały wprowadzone odpowiednie przepisy, które regulują obowiązek przeprowadzania deratyzacji w każdych nieruchomościach. W przypadku zaniedbania wykonania odszczurzania w odpowiednim terminie przewiduje się nawet karę grzywny. Zwalczanie szkodników powinno odbywać się w:

 • sklepach;
 • zakładach przetwórstwa żywności;
 • składowiskach odpadów;
 • akademikach;
 • szkołach;
 • przedszkolach;
 • żłobkach;
 • restauracjach;
 • lokalach gastronomicznych.

DiT Usługi to firma z siedzibą we Wrocławiu, która skutecznie zajmie się deratyzacją oraz odpowiednią profilaktyką. Uchroni ona obiekt przed szczurzą plagą. Działamy zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa, wykorzystując do tego celu sprawdzony sprzęt i opracowywane przez lata metody. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy możemy zagwarantować Ci niezawodność naszych działań.

Myszy i szczury w Twoim domu lub firmie mogą być przyczyną wielu kosztownych strat oraz chorób spowodowanych przez patogeny. Dlatego zaufaj DiT Usługi i pozwól nam pomóc rozwiązać Twój problem za sprawą fachowej deratyzacji. Działamy we Wrocławiu i okolicach, zapewniając szybkie i sprawne wykonanie zadania w bardzo atrakcyjnej cenie.

deratyzacja, usuwanie szkodników i szczurów Wrocław